Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MT90 B16 74H

Metzeler

Metzeler ME880 MarathonMT90 B16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
MT90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227176995
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  162,6 €

Цена по парче

162,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот