Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 170/80 B15 77H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS170/80 B15 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
170
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104196
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  154,6 €

Цена по парче

154,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот