Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 150/90 B15 80H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS150/90 B15 80H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104189
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  137,3 €

Цена по парче

137,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот