Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 140/90 B16 77H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS140/90 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104158
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  157 €

Цена по парче

157 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот