Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 140/90 B15 70H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS140/90 B15 70H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104165
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  144,8 €

Цена по парче

144,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот