Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 140/80 B17 69V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS140/80 B17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227119381
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  143,8 €

Цена по парче

143,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот