Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 140/80 B15 67H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS140/80 B15 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104226
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  125 €

Цена по парче

125 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот