Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 130/90 B16 73H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS130/90 B16 73H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104141
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  151,5 €

Цена по парче

151,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот