Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 120/90 B18 65H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS120/90 B18 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104097
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  132 €

Цена по парче

132 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот