Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 90/90 D21 54H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon90/90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227148046
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  110,9 €

Цена по парче

110,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот