Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 80/90 D21 48H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon80/90 D21 48H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
80
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104103
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот