Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 300/35 VR18 87V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon300/35 VR18 87V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
300
Висина:
35
Конструкција:
VR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227161533
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  259,4 €

Цена по парче

259,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот