Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 200/60 R16 79V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon200/60 R16 79V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
200
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227130751
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  205,3 €

Цена по парче

205,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот