Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 180/70 R16 77H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon180/70 R16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104264
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот