Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 170/60 R17 78V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon170/60 R17 78V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227186222
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  194,4 €

Цена по парче

194,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот