Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 160/80 B16 75H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon160/80 B16 75H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227142235
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  168,2 €

Цена по парче

168,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот