Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 160/60 R18 76V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon160/60 R18 76V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227155587
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  180,3 €

Цена по парче

180,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот