Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 150/70 B18 76H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon150/70 B18 76H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227184716
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  156,8 €

Цена по парче

156,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот