Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/90 D17 64S

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/90 D17 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227173314
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  92,3 €

Цена по парче

92,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот