Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/80 D17 61V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/80 D17 61V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227112498
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  114 €

Цена по парче

114 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот