Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/70 ZR19 60W

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/70 ZR19 60W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227142013
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  172,3 €

Цена по парче

172,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот