Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/70 ZR18 59W

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/70 ZR18 59W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227160697
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  165,6 €

Цена по парче

165,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот