Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/70 D21 62V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/70 D21 62V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227128932
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  118,5 €

Цена по парче

118,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот