Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 90/100 D18 54S

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect90/100 D18 54S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227125306
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  41,4 €

Цена по парче

41,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот