Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 3.50 D19 57S

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect3.50 D19 57S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227013092
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот