Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 140/90 D15 70S

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect140/90 D15 70S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227074734
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  78,6 €

Цена по парче

78,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот