Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 140/60 D13 57L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen140/60 D13 57L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227093193
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  44,1 €

Цена по парче

44,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот