Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 130/70 D11 60L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen130/70 D11 60L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
11
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227096750
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  38,5 €

Цена по парче

38,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот