Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 110/90 D12 64L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen110/90 D12 64L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227096781
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  39,9 €

Цена по парче

39,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот