Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 110/80 D10 58L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen110/80 D10 58L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227093100
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  31,7 €

Цена по парче

31,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот