Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME22 90/90 D18 57P

Metzeler

Metzeler ME2290/90 D18 57P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227204506
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  38,8 €

Цена по парче

38,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот