Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME22 2.75 D18 42P

Metzeler

Metzeler ME222.75 D18 42P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227204445
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  34,3 €

Цена по парче

34,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот