Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME1 90/90 D10 50J

Metzeler

Metzeler ME190/90 D10 50J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
J
EAN:
8019227055726

Највисока цена:  29,6 €

Цена по парче

29,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот