Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE6 Days Extreme 90/90 D21 54M

Metzeler

Metzeler MCE6 Days Extreme90/90 D21 54M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
M
EAN:
8019227174489
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот