Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE6 Days Extreme 80/90 D21 48M

Metzeler

Metzeler MCE6 Days Extreme80/90 D21 48M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
80
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
M
EAN:
8019227173482
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  55,4 €

Цена по парче

55,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот