Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 2 110/80 D19 59Q

Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler

Metzeler MCE KAROO 2110/80 D19 59Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8019227163100
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  79,3 €

Цена по парче

79,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот