Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 150/70 R17 69R

Metzeler MCE KAROO
Metzeler MCE KAROO
Metzeler

Metzeler MCE KAROO150/70 R17 69R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227120592
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот