Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 140/80 D18 70R

Metzeler MCE KAROO
Metzeler MCE KAROO
Metzeler

Metzeler MCE KAROO140/80 D18 70R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227088731
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  94,7 €

Цена по парче

94,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот