Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC6 Moto Cross 80/100 D21 51R

Metzeler

Metzeler MC6 Moto Cross80/100 D21 51R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
80
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227093087

Највисока цена:  53,30 €

Цена по парче

53,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот