Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC6 Moto Cross 110/90 D19 62

Metzeler

Metzeler MC6 Moto Cross110/90 D19 62

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
EAN:
8019227093063

Највисока цена:  63,9 €

Цена по парче

63,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот