Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC5 Moto Cross 110/100 D18 64

Metzeler

Metzeler MC5 Moto Cross110/100 D18 64

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
EAN:
8019227093001

Највисока цена:  65,8 €

Цена по парче

65,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот