Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC5 Moto Cross 100/90 D19 57

Metzeler

Metzeler MC5 Moto Cross100/90 D19 57

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
EAN:
8019227093032

Највисока цена:  60,8 €

Цена по парче

60,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот