Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 3.50 D19 57V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec3.50 D19 57V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153163

Највисока цена:  110,2 €

Цена по парче

110,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот