Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 3.25 D19 54V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec3.25 D19 54V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153149

Највисока цена:  93,7 €

Цена по парче

93,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот