Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 160/70 B17 73V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec160/70 B17 73V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153385

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот