Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 140/70 D17 66H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec140/70 D17 66H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227184068

Највисока цена:  96,7 €

Цена по парче

96,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот