Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 130/90 D15 66S

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec130/90 D15 66S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227180671

Највисока цена:  92 €

Цена по парче

92 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот