Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 130/80 V18 66V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec130/80 V18 66V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
V
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153316

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот