Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 130/80 D17 65H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec130/80 D17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153279

Највисока цена:  109,5 €

Цена по парче

109,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот