Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 120/80 D18 62H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec120/80 D18 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153200

Највисока цена:  106 €

Цена по парче

106 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот